1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каков софтвер користи УЈП????

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Dimz, 28 Јануари 2011.

 1. Dimz

  Dimz
  Intern

  46
  1
  9 Јануари 2011
  Каков софтвер користи УЈП????
  Каков софтвер за менаџирање на датабази, MySQL, MSSQL или некој друг???
   

Сподели

Вчитување...