• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каков морон...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Каков скот... кој морон еј...

[ame]www.youtube.com/watch?v=JROEwYg6A5k[/ame]
 
D

DimitarMK

Гостин
Сељачана! :ua: :pcuenje:
Ќе му се врати и нему 1000 пати полошо, ќе видите!
 

Moscow_BoY

Intern
12 јуни 2007
260
4
securzone.blog.com.mk
Очигледно некој незнае да разликува кога е време за шала, а кога не. Нема да ја искоментирам оваа глупост, како инаку би можела да се нарече ?
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Нема да коментирам ништо, бидејќи овој глупак не заслужува внимание воопшто. Не е тој ниту скот ниту морон.... Авторот е психички пореметена личност што под итно треба да се згрижи во некоја установа. :marsovec:
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
132
Знам кој е, кретен е.Ама зашто не сум 100% сигурен кој е, нема да прокоментирам. Али 99% е он...
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
По голем кретен од оој немам видено, а и нема да видам. ГЛУПОСТИ :ljut:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Хмммм.....каде поточно во парк и отприлика во кое време е таму? :ljut:
 

Медиа

Intern
29 ноември 2007
24
0
Нема да коментирам ништо, бидејќи овој глупак не заслужува внимание воопшто. Не е тој ниту скот ниту морон.... Авторот е психички пореметена личност што под итно треба да се згрижи во некоја установа. :marsovec:
Абе нели ваков речник не беше дозволен? :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Абе нели ваков речник не беше дозволен? :)
Слушај @Медиа. Нов си тука и не е лошо да ги послушаш постарите како треба на форумот. А мојот речник со твојот нема врска. Јас ако добро се сеќавам ти во твојот пост користеше некои сексуални вулгарни термини, и за тоа дискутиравме. А тука не гледам јас таков збор. Освен тоа за да се коментира човекот на видеото погоре најадекватни зборови се морон, глупак, простак..... и сл, а ти во твојот пост можеше да направиш споредба со друг пример и поинаку да се изразиш. Во овој случај тој глупакот на видеото не заслужува друг назив.
 
M

Mr.Alien

Гостин
@медиа
@AMD_fan

Повелете во БОРЕЧКИ КЛУБ, ако мислите да продолжите како што почнавте. Мислам, само сугестија е ова, ништо лично.....
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
@медиа
@AMD_fan

Повелете во БОРЕЧКИ КЛУБ, ако мислите да продолжите како што почнавте. Мислам, само сугестија е ова, ништо лично.....
Благодарам за понудата ама не сум баш расположен за во боречки клуб, мада сум подготвен ако затреба. :naoruzhan::mafija::tenk:
:LOL::LOL:
Шалата на страна нити започнавме нешто нити пак планираме да продолжиме. Не се секирај @Mr.Alien.
Sorry za :eek:fftopic:
 
M

Mr.Alien

Гостин
:rolleyes:
Нема потреба од извинување....само сугестија беше....like I said....:bravo:.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,987
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно