• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како "Without You" од Мараја Кери стана "Ken Li"!

  • Ја почнал/а темата Mr.Alien
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1
M

Mr.Alien

Гостин
Еве како, благодарение на Бугарскиот избор на Музички идол и на Валентина од село Звезделина.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=2LTLEVC-sfQ"]YouTube - Bulgarian Music Idol 2 - Mariah Carey - Without You (Funny)[/ame]

А еве како тоа изгледа кога ќе го испее Мараја Кери. Инаку, оригиналот е од Хари Нелсон.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=vyf_xcq__7c"]YouTube - Mariah carey - without you[/ame]
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Еве го Мајкл Џексон на кроасаните :LOL:

[ame="http://youtube.com/watch?v=jvzfjPQ0WiE&feature=related"]YouTube - Bulgarian Music Idol - Poor Imitation of Michael Jackson[/ame]
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Nevena Coneva - I Will Always Love You (Balkan Edition Live)

Коментар немам за видеово. :LOL::LOL::LOL:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=JG6McIhaWnM"]YouTube - Nevena Coneva - I Will Always Love You (Balkan Edition Live)[/ame]
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Lele videte ja na prvoto video taa zenskata od komisijata... i se zgazi od smeenje:LOL::LOL:
@AMD_fan videovo e zakon! :))
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
А не ми е јасно како вакви луѓе ги примаат во Европа, а нас ни кршат клечки за влезот.
Ако немаме јака економија барем знајме англиски.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Горниот клип: Nevena Coneva - I Will Always Love You (Balkan Edition Live)
некако ми влезе во глава и ја слушам на секои 15 мин и сам се смеам. :LOL::LOL:
Бугариве се закон! :LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве како реагираше Мараја Кери на The Ken Lee :))

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=xbcp8wZZyII[/ame]
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Сега си мисле во себе "Како да ја утепам таа Кен Лииката, хм... поарно ли е со бомба или па со базука ..."
 
  • Ја почнал/а темата
  • #20
M

Mr.Alien

Гостин
Море добро е, бугаркава го оправи својот англиски. Еве како сега звучи "Ken Li".

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=cT18LZItBLA&feature=related[/ame]
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Леле .. ова е уште позабегано ... уште колку ли вакви клипови ќе настанат додека не го научи англискиот?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #24
M

Mr.Alien

Гостин
Оф леле мајко....што држи мајка земја!

ИДИОТ НА ГОДИНАТА!!!!


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=0hcSZpaSJ9Y&feature=related[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно