• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како се прават под-теми во phpbb форум

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
Дали некој знае како се отварат под теми на phpbb форум?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,398
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно