1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како се откачува овој кабел?

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од Whisky Vishera, 8 Мај 2017.

 1. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

  Неможев да најдам на нет не се отвора како што јас мислам

  MEGA
   
 2. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

  Ок успеав, со пинцета :) не се отвараат овие конектори. Good luck sticking a new one in there.
   
 3. gokica

  gokica
  Модератор

  8,428
  10,318
  13 Јуни 2009
  Виски, друг пат опиши подетално што ти треба. Не си вчерашен на форумов :)
   
  На Whisky Vishera му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...