• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Како се чувствувате денес?

famous

Intern
24 јули 2008
21
0
Добро е денес малку тоа времето ми ги крши плановите али нема везе.. Некако тмурно е во Струмица..
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Не само денес, туку последниве денови ми се како да го видов пеколот....Причини не мора да се наведуваат:)
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
тапа лошо.....има локален минимум во криивата..чекам нагоре да отиде..кај и да е
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добро сум.
 

ivotopansko

Intern
14 јануари 2008
36
0
денес се осеќам некако без врска тапа ми е денот а шетав доста ама пак незз најверојатно ќе да е до времето
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Денеска се осеќам супер, на плажа(без капење, водата е мраз), малце шетање околу Канео, сега да прочитам некој пост и заминувам градиште на луда журка.
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.276
339
Осечам се многу лошо.. јеботе.. глата ја нае*ав од точако паднав на земја при брзина... заради тој камен.. а бев возел у најголемата брзина... на еден прав пат.. ама .. шит..:plachko2:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
хмммз.. До пред 5-6 саати денов ми беше тапа.. Ама после неколку текили наеднаш супер е :))
Штета што веќе почна нов ден .. :plachko2:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Мамурно
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.298
Мислења
892.134
Членови
31.476
Огласи
18
Најнов член
catsap123
На врв Дно