• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како може да симнам песна од MySpace?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Macedon

Intern
21 октомври 2007
18
0
Како и дали може да симнам песна од MySpace?
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
So bilo koj program za snimanje muzika... startuvaj go pushti ja pesnata i kje ti go registrira streamot...

A verojatno i treba da go ima fajlot vo temp folderot... (ne sum siguren)
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
do sega se sto sum pobaral sum nasol so LimeWire ili Ares, samo naslovot ti e potreben i izveduvacot 99% gi naoga
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,889
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно