• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kako moze da se vidi sifrata

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #4

dreamer26

Intern
5 ноември 2007
14
0
ako mozi malce podetalno

problemot e toa sto sum konektiran na internet ama ne si ja znam sifrata od adsl konekcijata kako mozi da ja vidam ?

odnapred bladogaram !
 

marv

Unstoppable
5 октомври 2007
2,896
2,316
da ama ja smeniv sifrata i ne ja zapisav
Пушти ја конекцијата и пред да се поврзеш, кога е активен диал-уп прозорот со пасвордот како ********** пушти го програмчево ќе гипретвори * во видлив текст.
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,067
Членови
28,083
Најнов член
Busavata
На врв Дно