1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kako mozam da printam Datagridview

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од eranlacka, 18 Септември 2016.

 1. eranlacka

  eranlacka
  Intern

  1
  0
  20 Август 2015
  Машко
  Kako mozam da printiram datagridview kako fiskalna smetka ? VB.net
   
 2. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,260
  1,284
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
 3. ggrgovski

  ggrgovski
  Intern

  2
  0
  23 Јуни 2016
  Машко
  Не можеш директно гридот да го пратиш на фискалниот туку ќе мора малку да прочиташ спецификација за конкретниот фисклен принтер и да видиш кои команди ти ги треба или да го користиш нивното DLL.
   

Сподели

Вчитување...