Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Како Македонија скоро деценија му прави бесплатна реклама на Invest.com

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
245
795
www.IT.mk

Доколку забележите возило со Invest.com ширум македонските и странски патишта, испратете ни слики за да ја дополниме оваа колекција.
 

JonnyDark

Gaining Experience
10 јуни 2022
458
311
Држава менаџирана од партиски ботови без знаење и кадар....20 години исти систем..Народот гајле нема. Што друго може да се очекува? Ништо. :ROFLMAO:
 

flashgordon007

On your way to fame
15 септември 2012
871
943
Камиони и автобуси увезени во Македонија со години се шетаат по патиштава локални и комшиски со странските реклами на каросерија....
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно