• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kako ke moze MDF File da otvaram

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
kako i segoas site raboti sto se simanti od ITN se pakuvani vo MagicISO dokument i na oficijalanata strana pisuva deka MagicISO moze da otvara MDF file no ovoj pat ne e mozno, procitav isto taka deka ISOpen e eden program koj podrzuva MDF file i so nego ne mi go otvara fileot. I se odluciv da baram pomos od Vas pa Povelete . . .
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Не не, не се чудете, наскоро DAEMON ке ве запознае со многу вируси. BTW Заради оваа причина користам кракувана верзија на Alchocol 120%, наместо "бесплатниот" DAEMON!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Не не, не се чудете, наскоро DAEMON ке ве запознае со многу вируси.
DAEMON користам повеќе од година и досега не сум сретнал вируси поврзани со него. Баш ме интересира како мислиш дека DAEMON ке ме запознае со многу вируси? :rolleyes:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Единствено вирус преку Deamon е ако тоа што го отвараш да има вирус. Со друг случај не сум запознаен.
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Абе најсериозно бе луѓе, пун е со adware! Баш додека го инсталирав програмот авастот ми ги наоѓаше вирусите во местата каде се инсталираше програмот.
 

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
Не е само до тоа од каде се земаат инсталациите. Било каде па и на официјалната страница Daemon Tools Lite доаѓа со adware додека Daemon Tools Pro е adware-free.
 
C

Crash_Bandicoot

Гостин
^ Pa ne e isto toa so virus...
I plus lesno moesh da go izbrishesh, ne e opasno. Ova kako kazavte ko kuznae shto ke se desi ako instalirate daemon tools...
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Абе најсериозно бе луѓе, пун е со adware! Баш додека го инсталирав програмот авастот ми ги наоѓаше вирусите во местата каде се инсталираше програмот.
Жити се, јас сум немал никанви проблеми!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,680
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно