1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено Како да затворам/отстранам корисничка сметка?

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од Oliver!, 15 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Пребарав детално низ сите прилагодувања, ама не најдов...
  Има начин да ја отстранам корисничката сметка комплетно?
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,901
  26,234
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  За бришење на профил испратете е-маил до [email protected] од адресата со која сте се регистрирале.
   
  На Oliver! му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Благодарам!

  Дали постовите од профилот остануваат во форум или се брише сè комплетно со сите интеракции низ темите?
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,901
  26,234
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Остануваат,
  Само под ГОСТИН псевдоним
   
  На Oliver! му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Пратив мејл во Неделата, ама сè уште постојам. :]
   
 6. Torlakian

  Torlakian
  Gaining Experience

  158
  137
  21 oктомври 2014
  Машко
  Друже братче!

  Седи си бе куде ќе идеш, оди ќе си га слушамо Амон Тобина, не биди луд ајде :alien:
   
 7. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  676
  144
  10 Мај 2007
  [​IMG]
   
  На Avid и Маша им се допаѓа ова.
 8. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,901
  26,234
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ќе добиеш одговор. Немам контрола на тој email ќе прочита D и ќе среди
   
  На Oliver! му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,282
  892
  8 Мај 2010
  Машко
  Офтопик пред фаталити да ми го избрише постот и затвори темата,

  Тражили сте GDPR ево вам гледајте.

  Шала на страна, имам прочитано неколку ок содржини од @Oliver! се надевам ќе се врати пак. Толку сме во државава една рака народ.

  [​IMG]
   
  На olikomerc и borcep им се допаѓа ова.
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,901
  26,234
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  сигурно си има јака причина човекот поради која се одлучува на тој чекор, само се надејвам дека не е администрацијата виновна поради тоа, ако е се извинувам во има на сите.
   
 12. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Ништо лично. Нити упатено некому, лична одлука. : ]
   
 13. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Него, дај убијте ме веќе, ме утепа неизвесност! :)
   
  На Oktar и olikomerc им се допаѓа ова.
 14. Avid

  Avid
  Guru

  4,617
  6,971
  21 Јануари 2009
  Друже зошто... што толку butthurt... што се случи... баш беше океј лик.
  Зошто, кажи зошто те преколнувам...
  Што те наведе на оваа постапка... имаше ли некаква незгодна случка со некој, си направи некој филм дека имаш споделено нешто што не треба... те изнервира ли некој... друже, немој.
  Друже, не ли го сметаш ова за некој пораз кон себе си? Неприфаќање на нештата кои си ги мислел, ткаел, создавал...
   
 15. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,901
  26,234
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  too late bro too late...
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...