1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да вратам избришано видео ?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Кристијан Про, 3 Август 2014.

 1. Кристијан Про

  Кристијан Про
  Gaining Experience

  848
  142
  5 oктомври 2012
  Машко
  Здраво момци ме интересира да ми дадете предлог на софтвер како да вратам избришано видео на Андроид. Поздрав Се обидов со многу софтвери како REMO Но не успеа да ми го пронајде телефонот
   

Сподели

Вчитување...