• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да вратам избришани фајлови од мојот компјутер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

ernesto

Intern
8 април 2008
175
10
Kumanovo
ernesto's setup  
Processor & Cooler
Intel (R) Core (TM) i3-5005U CPU @ 2.00GHz
Storage
1 TB
RAM
4 GB
Video card
Intel
Mouse
Gembird
OS
Windows 10
Денеска, пред малку по грeшка моите дома ми избришале неколку слики кои ми се потребни а финтата е што ми е подесено се што бришам да не оди во канта !
Сега незнам како да ги вратам назад тие слики?
Ајде ако некој може нека ми помогне ???
 

GigaC

Intern
23 април 2008
344
7
www.xeezi.com
Има многу програми за таа работа. Пиши на Google Data Recovery и ќе добиеш резултати кои можеби ќе ти помогнат
 

Buzleski

Intern
12 септември 2008
86
1
Една од најпростите и најдобрите програми е Recovery my files, можиш да го најдиш на било која страна со torrent-и.
Јас го користам долго време и ми брка одлична работа.
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
aj ve molam pomognete mi nemoze kaj mene recover my files nesaka serial-ot da go primi ve molam pomognete te mi mi se formatirase nesakajki d: pomognete mi!!!:plachko2::plachko2::plachko2:ke vi bidam mn blagodaren
 

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Добро спиро_дт може има но кај да го наеш беспари?
не викај google.com ме мрзи да барам:spienje:
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
yesssss najdov program full so serial i uspeav da gi vratam :D
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
693
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
eve vi go programot ali simnete si go preku torrent EasyRecovery Professional
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,836
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно