1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kако да вратам избришан мејл????

Дискусија во форумот 'Останато' започната од goce ilievi, 19 Април 2011.

 1. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  барав низ форумов ама не успеав да најдам.Се работи за мејл кој несакајќи го имам избришано.Дали би знаел некој како би можел да ги вратам мејловите.
  П.С мејлот е на yahoo.com

  Oднапред благодарам
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  мејл адресата или мејл порака? Ако е мејл порака провери во trash да не се сместени избришаните пораки.
   
 3. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  за мејл порака се работи.Инаку проверив и во канта ама и од таму сум ја избришал :plachko2:
   
 4. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  „епа македонче, епа чорба“
  ако памтиш кој ти го испратил, побарај копија
   
 5. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  Ако поминаа повеќе од 24 часа, нема да можеш.
  За повеќе инфо - http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/classic/basics/basics-01.html

  Исто така, зачувај ги новите емаил адреси, ако го вратат акаунтот како што бил пред 24 часа, може да ги изгубиш новите пораките примени во последните 24 часа.
   
 6. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  о.к фала ви на сите за помошта.Успеав да го најдам некако.Темава може да се затвори:)
   

Сподели

Вчитување...