• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да сочувам аудио фајл од веб страна?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Znaci Vaka me interesira kako da socuvam Audio Fajl od Web Strana si sviri me interesira kako ?????
eve go linkot do stranata http://balkangam3r.de/ od strana kade sto e playerot mi treba 3 mix koj moze da go simne pa ke mi go dade preku msn ili nekako ili pak neka mi kaze kako .....
Blagodaram Odnapred
P.s
Admini Se izvinuvam Od se Srce Ama pesnata mii treba itnoo zatoaa
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Druze Neznam Kako da ti se Razdolzam FALA MNOGUUUUUU Ako Sakas mozes i da mi Kazes kako ja simna ako nesakas nema Gajle Mnogu Sum ti Blagodaren
Pozz
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Можи и со Real Player. Автоматски ти дава опција да спушташ безразлика што е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,517
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно