• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kako da smenam format na video klip?

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Imas eden program - Total Video Converter i preku nego mozes da menuvas formati, gi podrzuva site mozni mnogu e dobar, ako ti treba link prati PM
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Imas eden program - Total Video Converter i preku nego mozes da menuvas formati, gi podrzuva site mozni mnogu e dobar, ako ti treba link prati PM
Нема потреба од PM..Истото може да му притреба и на некој друг, па не ќе ти праќаат сите Приватни пораки за да им даваш линкови..
Инаку можеш да го спуштиш од овде.
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
za da ne bi imal posle sugetii i predupreduvanje od moderatorite ne znam dali programot e free, jas go izvadiv od rapidshare
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Е па нели си го инсталирал и си го пробал софтверот? Сигурно знаеш дали е free или Copy protected.
А и ако не е free, може да го предложиш тука па потоа arjan нека се снаоѓа или нека си го купи ако му се допаѓа. :rolleyes:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно