1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да симнам видео од YouTube?

Дискусија во форумот 'Останато' започната од arjan, 29 Април 2008.

 1. arjan

  arjan
  Intern

  123
  0
  25 Јануари 2008
  kako da simnam video klip od youtube
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
 3. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  Toa e tocno.mislam deka youtube downloader e pobrz.:)
   
 4. AMD_fan

  AMD_fan
  Gaining Experience

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Пред да отварате тема не е лошо да прелистате по старите теми. Исто така користете ја опцијата Барај, потоа внеси keyword (youtube downloader) и ќе ви излезе листа од темите поврзани со дискусии за тоа што го барате.
  Конкретно за ова што го бараш еве прелистај ја оваа тема.
  :bye1:
   
 5. stefan007

  stefan007
  Intern

  395
  2
  27 Јуни 2007
  Може и со Download Manager има опција Download last FLV file и се вади најобично
   
 6. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Jas mislam deka najdobor ke se snajdes so programot SAVE2PC bidejki so nego nemas potreba odposle ga gi konvertiras Clipovite , programot gi sodrzi slednive formati : *.AVI, Mp3, 3GP, Mpg i uste mnogu trugi :)
   
 7. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
 8. StarBuck

  StarBuck
  Intern

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Real Player Browser Record Plugin за mozilla, ако имаш mozilla и real player нели ;)
   
 9. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  moze i preku real player
   
 10. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
  Unplug + DownThemAll:bravo:
   
 11. ^Predator

  ^Predator
  Intern

  293
  18
  12 Март 2008
 12. mkdev

  mkdev
  Intern

  101
  0
  1 Декември 2007
  кога веке си го гледал клипот , тој автоматски ти е симнат , само треба да го побараш во кешот на browserot
   
 13. mztrifunovski

  mztrifunovski
  Intern

  272
  2
  20 Февруари 2008
 14. boris.edr

  boris.edr
  Intern

  46
  0
  22 Мај 2008
  www.life1.page.tl одиш во софтвер и таму го има You tube downloader :D..pozz
   

Сподели

Вчитување...