• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да симнам превод за филм?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

{gb}

Intern
8 март 2008
50
0
kako da go simnam prevodot na ovoj film Hackers 1 - Piratas informaticos POzz pisite mi..
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
{gb}, те молам следен пат за твоите теми најди им место каде што одговараат а не во Оф Топик секцијата
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

{gb}

Intern
8 март 2008
50
0
Aleks znam deka zgresiv ama mi trebase na brzina Prevodot za toa taka go sibnav vo off topic pozz..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,094
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно