• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да се бутнеш во диско, без чекање и плаќање!

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Oва првото клипче со бесплатните ствари има многу смисла. Ај овој даваше вчерашен весник без пари, а кај нас кога излезе бесплатниот Шпиц некои луѓе земаа по 2-3 броја наеднаш. Зошто му се 2-3 броја? Да не ќе го читаат 2-3 пати, и секој пат од различен? :D
 

_BurneR_

Intern
26 април 2007
114
3
www.baltazar.com.mk
Oва првото клипче со бесплатните ствари има многу смисла. Ај овој даваше вчерашен весник без пари, а кај нас кога излезе бесплатниот Шпиц некои луѓе земаа по 2-3 броја наеднаш. Зошто му се 2-3 броја? Да не ќе го читаат 2-3 пати, и секој пат од различен? :D
ако не си знаел еве јас ке ти кажам дека откако излезе шпицот за без пари продажбата на тоалетна хартија опадна за 30% :D:D:D:D:D:D
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
e toa vtoroto e cool. Samo aj koj li ke se obide da proba da vleze taka "oblecen" kako DJ i da se pratstavi kako takov....:bravo:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
ако не си знаел еве јас ке ти кажам дека откако излезе шпицот за без пари продажбата на тоалетна хартија опадна за 30% :D:D:D:D:D:D
донекаде си во право :bravo:

@fuUuUzZzZy тоа претежно важи за поголеми диска каде има повеке ДЈ и

а кај нас само еден или понекогаш 2ца но не повеке

тоа не би упалило кај нас :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно