Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Како да примам пари преку СМС пораки

Toplex

Intern
14 ноември 2022
4
0
Сакам да отворам нов сервис , но потребна ни е наплатна смс порака , потребен ми е провајдер како paysera , но само со помалку таксa paysera има околу 80% данок .
Секоја помош е добредојдена:)
 

lynx

Unstoppable
4 септември 2008
3.716
3.569
Каков е тој „данок“ од 80%, да не си грешка нешто? Дури ни Apple што се најаките бербери не зимаат толку провизија.
 

Toplex

Intern
14 ноември 2022
4
0
Да не не си видел нешто убаво?

Види и кај администраторите
Pa pisuva deka sms price e 150 den
A payout 54 den za to mislev
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно