• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

како да отворам cso фаел

  • Ја почнал/а темата
  • #1

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
???????????????????????????

може малку помош:lut2:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
.cso file e ист како .iso file и можеш да го отвориш со DevHook v0.45 Ultimate Installer.
Мислам дека ќе завршиш работа. :bye1:
фала а дали можес да ми кажес сега јас екстрактирав игра од cso ама во играта нема exe има само BIN , AT3 , PMF , SFO , PRX , R4M и R4S
plssss help :molenje2::molenje2::molenje2::molenje2::molenje2:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Пробај бинот (.bin) со некој програм за image files како Alcohol 120%
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,037
Мислења
837,365
Членови
28,971
Најнов член
Los_cojones
На врв Дно