• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да направам WebTextEditor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GigaC

Intern
23 април 2008
344
7
www.xeezi.com
Како можам да направам TextEditor и да го поставам на моја страна.
нешто како ова овде каде што ги пишеме пораките. да ги има оние стандардни функции...(bold,italic,underline,font itn)

ако некој знае нека ми помогне. фала однапред
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,654
Мислења
829,796
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно