• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да направам THEME за Sony Ericsson k510i

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Има програма за правење теми за кој било ЅЕ модел: Sony Ericsson Themes Creator.

Download тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,557
Мислења
823,228
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно