1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да направам cs сервер?

Дискусија во форумот 'Гејминг општество' започната од WoodenKnight, 3 Мај 2009.

 1. WoodenKnight

  WoodenKnight
  Intern

  1
  0
  3 Мај 2009
  Дали некој знае да ми каже како да направам сѕ сервер?
  :ermm:????:)
   
 2. kiko95

  kiko95
  Гостин

  Паа...Ке го направиш со didicated server!!!!!:))
   
 3. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  784
  581
  8 Јануари 2008
  Машко
 4. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,360
  189
  22 Декември 2007
 5. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008

Сподели

Вчитување...