1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да направам апдејт на мапи на Audi A8?

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од skullmonkey, 7 Мај 2019.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,156
  3,298
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Има некој искуство со аптејдирање на софтвер/мапи на Ауди А8?

  Media version ми дава дека е HN+R_EU_AU_P0614_2
  Која е последната верзија на мапи? Од кај да ги симнам за да не плеснам пари на Порше МК?

  Фала.
   
 2. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,519
  1,176
  8 Декември 2009
  Види пп.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 3. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  426
  330
  11 Декември 2009
  На реклама5 има, 800-1000 денари е цд-то
  Јас зедов за а6, работи без проблем
  Предходно барав по торенти ама ништо ненајдов
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,145
  1,238
  11 Март 2011
  Проба некоја метода од форуми, гледам можело и да се искомплицира нешто попат. Подобро однеси го кај некој што веќе апдејтувал.
   
  Последна промена: 7 Мај 2019
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 5. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  387
  332
  21 Мај 2017
  Машко
  Јас би препорачал да идеш на сигурни варијанти да не го брикнеш па после да биде дупло плаќање.
   
 6. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Мене ми треба Цд за BMW E60 iDrive 2005ta од малите екрани нави
   

Сподели

Вчитување...