• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да исклучам услуга интернет на Космофон

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GNU_D

Intern
31 декември 2007
46
1
Имам едно прашање до пред неколку дена испратив смс порака за да ми овозможат услуга интернет на космофон, но сега сакам да се оневозможи, дали може да се стори тоа и како ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,505
Мислења
822,070
Членови
28,046
Најнов член
hittrajkovski
На врв Дно