1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да го поврзам Linksys...

Дискусија во форумот 'LAN // WAN // MAN // PAN // CAN' започната од Перо, 27 Декември 2009.

 1. Перо

  Перо
  Intern

  3
  0
  20 Декември 2009
  Како да го поврзам Linksys WRT 54GL со Thomson ADSL modem пошто вториов веќе има конекција а на Линксис не можам да му најдам опција bridge, ако некој знае ве молам помогнете.
  Фала
   

Сподели

Вчитување...