• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Како да ги сочувам смајлињата од Windows Live Messenger?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
691
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
sakam da gi zacuvam animaciite od windows live messenger!ke moze li nekoj da mi kaze kade se smesteni tie bidejki sakam da go formatiram ali neznam kako da gi zacuvam t.e kade se staveni tie!ve molam pomognete mi!blagodaram odnapred!
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Мој совет прати ги на некој другар па после он нека ти ги врати.
 
D

DimitarMK

Гостин
Истото може да се направи со MSNBackup - можеш да направиш backup на смајлињата, сликите, winks.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,618
Мислења
821,798
Членови
28,266
Најнов член
Bojan Sardjovski
На врв Дно