1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Како да добијам Ipod nano 5th generation?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од OrAnGe, 4 Декември 2009.

 1. OrAnGe

  OrAnGe
  Intern

  53
  9
  11 Април 2007
  Дали сакате да го имате најновиот iPod? Епа сега тоа е многу лесно да го добиете со тоа што ќе одвоите само 2 минути од вашето време.

  Мало објаснување околу страната

  Вкконтакте e руска страна во стилот на Facebook, бидејќи Русија Украина се повеќе од 70% регистрани администраторите се одлучуваат да ја прошират страната надвор и од овие држави. КАКО? Многу едноставно отвараат натрепавар во Македонија и кој ќе покани најмногу пријатели добива награда, односно првите 40 души.

  Наградата е оваа

  [​IMG]


  Ова е втор натпревар, трае до 15 Деќември,првиот заврши на 18 Ноември.

  Немојте да регстирате повеќе корисници од иста ip адреса бидејќи ќе ве фатат и џабе ќе ги поканувате. МОРАТЕ ДА СТАВИТЕ СЛИКА НА ПРОФИЛОТ иначе нема да можете да учествувате во натпреварот!!!

  РЕГИСТРАЦИЈА ТУКА - http://vk.com/

  Доколку сакате повеќе информации слободно прашајте бидејќи јас сум еден од победниците во првиот натпревар!!

  Ви посакувам среќа на сите натпреварувачи.
   
 2. feit

  feit
  Intern

  684
  43
  12 Февруари 2009
  И како те служи сега ipodot? :)
   
 3. OrAnGe

  OrAnGe
  Intern

  53
  9
  11 Април 2007
  Го очекувам да стигне до крајот на месецов. И одвој 2 мин регистрирајсе :bravo:
   

Сподели

Вчитување...