1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кај можам да најдам STP кабел?

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од steelseries, 31 Март 2018.

 1. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  654
  386
  20 Декември 2015
  Машко
  Ми треба 10-15м STP ethernet кабел.

  Локација Скопје.
   
 2. mrmarko4fun

  mrmarko4fun
  Gaining Experience

  131
  84
  26 Јули 2017
  Машко
  студент

Сподели

Вчитување...