Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кај да купам добра скијачка јакна?

psyman

Gaining Experience
30 март 2018
100
156
Здраво дечки, како шо е насловов, неможам да најдам интересна скијачка јакна во Скопје. Бев во Дајмонд, Сити мол ама нишо немат бе шит е све. Бев до про-спорт центар, немет многу избор и бројчина. Беверли бев исто до Фишер, истото. Дајте некој совет? Можда ќе појдам до дроп-ин ако имет нешо ама неам веќе идеи.
 

kolesk

On your way to fame
6 февруари 2016
421
559
За тука (Македонија) не знам, ама од луѓе што слушам, од декатлон купуваат "опрема" , буквално за се. Само во нашава европски настроена држава, нема декатлон...
 

draey

Gaining Experience
15 јануари 2010
223
254
Куманово
draey's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 7 3700X + beQuiet! Dark Rock 4
Motherboard
Asrock X570 STEEL LEGEND
Storage
M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB + Samsung 860 EVO 500 GB + 1TB WD EZEX
PSU
650W RIOTORO ENIGMA G2
RAM
32GB G.SKILL Trident Z RGB NEO
Video card
GIGABYTE GTX1660 SUPER GAMING OC 6GB
Case
Cooler Master Storm Scout 2
Mouse
Logitech G403
Audio
Phillips BTD7170
Monitor
Acer Nitro VG252Q IPS, 240hz, Full HD
OS
Windows 10 Pro
Интерспорт?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно