• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kaffeine сетирање

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Cair

Intern
16 октомври 2008
173
2
Како да го сетирам kaffeine посо кога ке стиснам скан не ми дава никаков сигнал и нема канали
 

Maki

Intern
29 февруари 2008
135
3
ај пробај отвори терминал види dmesg што ќе ти даде кога скенираш
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Cair

Intern
16 октомври 2008
173
2
kako da instaliram nekoj plugin za dekodiranje kanali za da mozam da gi gledam i zaklucenite kanali
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,399
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно