• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде за нова година?

Статус
Затворена за нови мислења.

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Se blizi nova godina.Po obicaj se odi negde!!
Kade ke odite vie?
Jas ke idam na plostad vo sk!!
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Ке се собираме по куќи кај другарите. Ќе му се пикниме 26 души :)
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Предложете добра журка во Охрид, до сега не сум бил таму за Нова Година
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Предложете добра журка во Охрид, до сега не сум бил таму за Нова Година

Добри журки има обично во Парк, Арена и по другите клубови и хотели. Ако дознаам нешто поконкретно за оваа година ќе ви кажам тука.
 

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Сеуште незнам и јас кај да одам :)
Нешто за на центер ми се идеше али највероватно нема да има ништо организирано. Правев муабет со градоначалникот на градот ми кажа дека највероватно нема да има затоа што тие од с. Баница партал ќе направат се живо и диво. Доколку успеал да им направи нешто таму на нив у селото ОК, ако не здравје од бога следната година ќе е на центар.

А за оваа нова година 99% ќе идам у 19-ката, тоа е на Горан Пандев кафе барот , таму су другари и другарки ваму таму... и така... :)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Не знам уште, најверојатно со друштво, секогаш кога нешто планирам - потполно обратно испаѓа.
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Незнам има варијанти што се вртат , Крушево , Охрид,а можеби и некој ноќен клуб во Скопје...
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.500
1.344
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Бегам од Охрид, ќе одам Скопје - Метрополис Арена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.222
Мислења
919.120
Членови
32.885
Огласи
1.036
Најнов член
link4aa
На врв Дно