• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каде се продаваат фб страни

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AstroBoy

Intern
29 јули 2012
172
39
Здраво, сакам да купам фб страници, да не знаете некое сајтче каде што во глобала се продаваат/купуваат фб страни?
Или доколку имате вие да понудите но, ми треба фб страна секако со реални лајкови и странска публика, македонска не.

Ви благодарам
 

TylerMkD

Unbeatable
7 ноември 2014
2,584
4,311
TylerMkD's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 7 3700X
Motherboard
MSI B450 Tomahawk Max
Storage
Samsung 970 Pro NVMe 500GB + Samsung 850 Evo 120GB + EVO 860 250GB
PSU
Cooler Master Silent Pro M2 620W
RAM
Kingston HyperX Fury Black 2 x 16GB
Video card
Asus ROG Strix RTX 3080 O10G
Case
NZXT H500
Mouse
Razer Deathadder
Keyboard
Steelseries Apex M750
Audio
Sony WCH-700
Monitor
Dell U2414H
OS
Win 10 Pro
Никаде, не е дозволено и е строго против правилата на Facebook.
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,259
1,059
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
  • Ја почнал/а темата
  • #4

AstroBoy

Intern
29 јули 2012
172
39
Добро де, да си праша он :)
:D
забрането е да, но сепак масновно се дилаат, само што не сум сега во тек и незнам од каде можам да најдам, доколку знае некој, или да знае некое другарче.. ако може да сподели, ви благодарам
 

hipo

Practice makes perfect
27 јануари 2011
1,707
1,532
sistrum.mk
Чисто информативно киоклу е цена на една страна?И од што зависи од старост, број на фанови, дрој на постови?
 

draey

Gaining Experience
15 јануари 2010
205
242
Куманово
draey's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 7 3700X + beQuiet! Dark Rock 4
Motherboard
Asrock X570 STEEL LEGEND
Storage
M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 250GB + Samsung 860 EVO 500 GB + 1TB WD EZEX
PSU
650W RIOTORO ENIGMA G2
RAM
32GB G.SKILL Trident Z RGB NEO
Video card
GIGABYTE GTX1660 SUPER GAMING OC 6GB
Case
Cooler Master Storm Scout 2
Mouse
Logitech G403
Audio
Phillips BTD7170
Monitor
Acer Nitro VG252Q IPS, 240hz, Full HD
OS
Windows 10 Pro
swapd tocka co
 

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
530
669
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
Ама луѓе забрането е, тука сме сите фер и поштени. Оти вака му кажвате лоши работи? Не знајте сека никој на форумов не пиратира? Сите плаќаат за секаков софтвер и се водат исклучиво по полисите на големите сајтови.

секоја чест на исклучоците, ама стварно дискусииве на форумот стануваат безвеза. Човекот праша прашање, ако не знајте да го одговорите немора да пишите ништо. Ако не е дозволено неговото прашање, имате “пријави “подолу.
 

NikolaJa

Intern
27 април 2019
36
6
Подобро започни своја и тие пари дај ги на реклами за твојата страна доколку сакаш. Вака ќе развиеш добар однос со публиката, а не некоја таму Пералната на Пера со лајкови кои се добиени од addmefast.com кој нема добар однос со публиката. Џабе ти е ако имаш 10 000 лајкови на страната, ако немаш лајкови или што и да било на твоите постови.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно