1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде одат мислењата?

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од fuzzjaw, 7 ноември 2019.

 1. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  996
  1,560
  13 Јануари 2014
  Машко
  Пред некое време имав нешто ситно над 1,000 мислења (1,005, 1,010, така нешто). Сега имам 992 (ваљда 993 со се ова). Ќе сум искрен, воопшто не ми менува дали е бројот поголем или помал, само го приметив и ми се виде интересно. Дали е во прашање избришана тема, па се намалиле, или нешто друго?
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,387
  25,017
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Пуштам од време на време cron на стари огласи да се бришат, ако си имал многу огласи таму ти се мислењата.
  Ама стигаат нотификации за избришаните огласи.
   
  На Dinamit му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  429
  342
  25 Мај 2013
  Машко
  Да стигаат нотификации за избришани огласи.
   
  На Fatal1ty_ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  996
  1,560
  13 Јануари 2014
  Машко
  Баш ги проверив нотификациите, нема ништо. Ама веројатно е до тоа зошто имам стари огласи кои би требало да се избришат. Фала во секој случај.
   

Сподели

Вчитување...