Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде можем да купувам пејџер за на ресторант/сендвичара?

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
407
599
Здраво,

Ми треба да купувам pager за на сендвичара, нешто како овие:
61m8EDf2Z4L._AC_SL1500_.jpg

Не мора да се исти како на сликата, но нешто на овој систем. Би ми требала некоја мала количина за тестирање на почеток, па после повеќе.

Благодарам однапред.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.839
5.815
Skopje
Здраво,

Ми треба да купувам pager за на сендвичара, нешто како овие:
61m8EDf2Z4L._AC_SL1500_.jpg

Не мора да се исти како на сликата, но нешто на овој систем. Би ми требала некоја мала количина за тестирање на почеток, па после повеќе.

Благодарам однапред.
Бараш локално да купиш? Бидејќи сликичкава е од Aliexpress, и целиот сет со 16 пејџери е околу 100€
 

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
407
599
Бараш локално да купиш? Бидејќи сликичкава е од Aliexpress, и целиот сет со 16 пејџери е околу 100€
Да ми треба нешто локално само за тестирање, па после ќе видам да набавам поголема количина.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.497
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно