1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да се најде PS3?

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од Krki83, 3 Февруари 2017.

 1. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017
 2. Galemk

  Galemk
  Intern

  47
  36
  24 Март 2016
  Машко
  Steam:
  Sillywhabbith
  Тука прашај дане имаат останато, а зашто не PS 4 ? IDC SHOP
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017
  Погледнав на страната и нема .Ми треба за поклон за дете на сестра ми и сакаме РЅ3 затоа што може да зема игри од мојот син кој има многу оргинал.За РЅ 4 се многу скапи игрите и неможе да се чипува :)


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 4. stefan_mkd

  stefan_mkd
  Gaining Experience

  440
  246
  18 Март 2015
  Машко
  А да разгледаш хбокс 360 ако е за гага игри?
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017
  За хбокс не сум размислувал,РЅ ми е некако подобро,дали дека играм со син ми :) Мислам и цената е тука некаде со Рѕ и хвох?


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 6. Wasted Cobe

  Wasted Cobe
  Intern

  61
  39
  11 Јуни 2011
  Машко
 7. stefan_mkd

  stefan_mkd
  Gaining Experience

  440
  246
  18 Март 2015
  Машко
  Цената е тука некаде. Конкретно, таа генерација конзоли хбокс треба да е подобра од пс3. Башка имаш кинект за со малиот. Да не биде само играње од кауч. Чипување и инсталирање кракнати игри, исто така е на страна на хбокс.
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,568
  3,995
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Screenshot_2017-02-04-22-36-06.png
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. AleXXL

  AleXXL
  Intern

  34
  39
  22 ноември 2016
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017
 11. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017
  За нов или за половен зборуваш?


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 12. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,568
  3,995
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Побарај ја на фејбук спрема името и презимето.
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,778
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Нов PS3-ка веројатно само во ПанЕвропа/Сони Галерија (во Сити Мол) можеш да најдеш, ако имаат на лагер.
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. AleXXL

  AleXXL
  Intern

  34
  39
  22 ноември 2016
  Половен сигурно, а најверојатно и нов. Сврти и прашај. :)
   
  На Krki83 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Krki83

  Krki83
  Intern

  6
  0
  27 Јануари 2017

Сподели

Вчитување...