• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каде може да се најде мини сушара за алишта

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alek7

Intern
2 април 2020
23
45
Skopje
Здраво дечки,

Барам мини сушара за алишта. Дали некој знае каде се продават мини сушари за алишта?
Бидејќи сум ограничен со простор, барам мини сушара за алишта која би ја сместил во просторот помеѓу машината за перење алишта и бојлерот. Не можам да идам со сушара од 7 kg која е висока околу 85 cm.

Мини сушарите за алишта најчесто се со капацитет од 4 kg, и со висина околу 70 cm.

Исто доколку знаете каде би можел да ја најдам и во соседните држави: Грција, Бугарија, Србија,... би било од помош.

Линк: https://www.amazon.com/hOmeLabs-Pounds-Capacity-Compact-Laundry/dp/B07T7KK8JH/
Линк: https://www.amazon.com/COSTWAY-Electric-Compact-Stainless-Clothes/dp/B07KD33G37/

Благодарам однапред
 
Последна промена:

Deksa

Gaining Experience
9 февруари 2012
626
429
Здраво дечки,

Барам мини сушара за алишта. Дали некој знае каде се продават мини сушари за алишта?
Бидејќи сум ограничен со простор, барам мини сушара за алишта која би ја сместил во просторот помеѓу машината за перење алишта и бојлерот. Не можам да идам со сушара од 7 kg која е висока околу 85 cm.

Мини сушарите за алишта најчесто се со капацитет од 4 kg, и со висина околу 70 cm.

Исто доколку знаете каде би можел да ја најдам и во соседните држави: Грција, Бугарија, Србија,... би било од помош.

Линк: https://www.amazon.com/hOmeLabs-Pounds-Capacity-Compact-Laundry/dp/B07T7KK8JH/
Линк: https://www.amazon.com/COSTWAY-Electric-Compact-Stainless-Clothes/dp/B07KD33G37/

Благодарам однапред
Dobar produkt bogami I jas bi sakal da znam kaj ima kako sto sum knap so mesto.

Ali kako e prikazana na slikata ko da e pola vo zidot, ako treba da se menja crevo se odi kaj komsijata :)Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Alek7

Intern
2 април 2020
23
45
Skopje

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
42,572
Мислења
820,810
Членови
28,233
Најнов член
dejanoskia
На врв Дно