Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде може да се најде куќиште за rack storage 2U?

Delicon

On your way to fame
10 јуни 2007
1.207
714
delicon.mk
Каде може да се најде куќиште за rack storage 2U?
Нешто како на сликата. Ми треба да е со минимум 4 слота за дискови.

getPhoto
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.405
14.644
Во ITD јави се и ќе ти понудат. Веројатно ќе немаат на лагер ама носат брзо.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.157
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно