1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

каде може да се најде gigabyte aorus b450 онаа со вграден wifi

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од Blahah, 17 Декември 2018.

 1. Blahah

  Blahah
  Gaining Experience

  112
  60
  13 Јануари 2018
  пишува се во насловот хехе.
   
 2. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  497
  454
  12 ноември 2013
 3. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  338
  559
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Во Нексио можат да ти ја набават x470 master SLI/ac.
  Пази, има иста таква без тоа */ac* на крај и е без wifi.
   
  На VerGer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...