1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да се најдат маркетинг таленти?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од BlazhoSGM, 10 Декември 2019.

Тагови:
 1. BlazhoSGM

  BlazhoSGM
  Intern

  5
  13
  21 ноември 2019
  Моментално барам луѓе кои се добри во Маркетинг- Контент и Социал Медиа промоција плус SEO,PPC ...Каде би можел да ги побарам тие луѓе и стапам во контакт со нив.
  Побарав низ Фиверр и Легиит но од Македонија има многу малку.
  Да не се дружат по други форуми или пак други фрееленсинг платформи.
  Секој податок би бил од огромна важност.
   
 2. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  615
  345
  9 Февруари 2008

Сподели

Вчитување...