1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да се најдат драјвери?

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од Buzleski, 8 Јануари 2009.

 1. Buzleski

  Buzleski
  Intern

  86
  1
  12 Септември 2008
  Kade mozam da najdam kompletni driveri za TOSHIBA Satelite A210 ( Laptop ) za windows XP - SP2.
   
 2. Flash

  Flash
  Intern

  140
  1
  22 Декември 2008
 3. eldiablo

  eldiablo
  Баниран/a

  820
  48
  21 oктомври 2008
  Еве од тука.
  Одбери:
  1. Product Type: Notebook
  2. Family: Satellite
  3. Product Series: Satellite A Series
  4. Model: Satellite A210
  После имаш и некој други работи ако сакаш да дополниш, и подолу клик на Search.

  Поздрав.
   
 4. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
 5. Buzleski

  Buzleski
  Intern

  86
  1
  12 Септември 2008
  Vi blagodaram na site posebno tebe AMD_Fan.
   

Сподели

Вчитување...