1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да се купи Media Streamer за смарт телевизор?

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од mkextremer, 4 ноември 2016.

 1. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,073
  959
  4 Февруари 2014
  Машко
  Plex не доаѓа во предвид, прашувам за плејери како што е Roku.
   
 2. blackelf

  blackelf
  Gaining Experience

  593
  489
  14 Декември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...