1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да најдам?

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од stavrov69, 10 Септември 2019.

 1. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  403
  201
  26 ноември 2008
  Машко
  Да не знаете каде да најдам по Скопје вакви пластични лесни плочи и лепенки како на сликите?[​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,895
  26,221
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ролетар Војо - пластични плочи, а такви лепенки јас од алиекспрес порачав ме мрзеше да барам кај нас...
   
 3. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,057
  516
  7 Март 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...