1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да најдам анонимен хостинг?

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од Voya, 25 Јануари 2011.

 1. Voya

  Voya
  Intern

  96
  8
  11 Април 2008
  Здраво, ме интересира дали во МК можам да најдам анонимен хостинг?
   
 2. ProHost

  ProHost
  Intern

  55
  14
  15 Декември 2007
  Што подразбираш под анонимен хостинг?
   
 3. Misho

  Misho
  Intern

  109
  11
  20 Септември 2009
  Да имаш твои приватни DNS ?
   
 4. Voya

  Voya
  Intern

  96
  8
  11 Април 2008
  да да, PDR заправо
   
 5. Death-Game

  Death-Game
  Intern

  7
  0
  30 Јануари 2011
  www.klikohost.com ке биде 2дена онлине и ке разговараме на live chat support
   

Сподели

Вчитување...