1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да купам петарди?

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од skullmonkey, 30 Март 2017.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,033
  3,176
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ми требаат мали петардички за претстава. Знае некој за сигурно кај може да се купат?
   
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  677
  649
  2 Јануари 2015
  Машко
  Имам останато пиратки цела кутија ако ти вршат работа, има и помали некои неколку комада.

  Компензација за карти прифаќам. :)
   
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,033
  3,176
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Мислам дека пиратки се ту мач али може да пробам. Како да се состанеме?
   

Сподели

Вчитување...