1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде можат да се најдат нови CRT телевизори

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Revan, 29 Март 2013.

 1. Revan

  Revan
  Gaining Experience

  660
  310
  25 Мај 2008
  Да не знаете случајно дали во Скопје има некои продавници каде што сеуште се продаваат нови CRT телевизори?
   
 2. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  349
  5 Јули 2009
  Код:
  http://tehnomarket.com.mk/browse/14
   
  На Revan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. gsarievski

  gsarievski
  Баниран/a

  105
  18
  13 ноември 2010
  Во техномаркет во парк имаш нови и тоа поголем избор.
   
 4. bobi2006

  bobi2006
  Gaining Experience

  95
  50
  6 Април 2011
  Па нема каде нема,не зафркавај божем бараш нешто од прва светска Војна...или црно-бел тв:cool:
   
 5. smdprint

  smdprint
  Gaining Experience

  378
  170
  6 Март 2010
  Машко
  Графички дизајн, ситопечат, дигитален печат...

Сподели

Вчитување...