• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каде можам да најдам софтвер за Panasonic EB-GD87?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Vaka imam eden model na panasonic "Panasonic eb-gd87" Imam internet na nego telefonot e malku star dali moze nekoj software da se najde za nego za internet dali moze da se vnese nesto vo nego ima eden prebaruvac sto e od nego ili pa ako mozete da mi kazete kako mozam da pustam msn preku nego dokolku ne moze da se vmetne nekoj softwre??????.Pozz Fala Unapred
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,829
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно