• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде можам да најдам HP 1022n

Статус
Затворена за нови мислења.
Сакам да купам ваков принтер, ама неможам да најдам. Ако знае некој каде има или каде можам да најдам нека кажува.

Фала
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Гордон Универзал, мислам дека би можел да ти помогнат. Пиши ми ПП ќе ти дадам број од другар ми - работи таму.
 
Најдов во Хермес, само е многу скап. Дилерски 1022n е 245евра, 1022 е 130евра. Па решив да го земам 1022, без n(мрежна потдшка).

Фала на сите што помогнаа во потрагата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.511
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно